Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 20.06.2019, 02:13

Головна » 2012 » Травень » 21 » ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ ТА ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ ТА ТРАВМАТИЗМУ ДІТЕЙ ПІД ЧАС ЛІТНІХ КАНІКУЛ

Незабаром пролунає ос­танній дзвоник, який для учнів стане звісткою про відпочинок. Під час літніх канікул перед дітьми будуть тисячі доріг до лісу, річки, поля. Більшість шко­лярів у перший місяць канікул будуть відпочивати в при­шкільних оздоровчих таборах, мандрувати туристичними стежками рідного краю, допома­гати дорослим вирощувати сільськогосподарські культури.

Решту часу діти залишать­ся поза стінами навчальних зак­ладів, і тому потрібен особли­вий контроль за їх поведінкою з боку батьків, не бути байдужи­ми, стежити, щоб вони не пору­шували правил безпеки.

З приходом літа інтенсивнішим стає рух автотранспор­ту, тому всій громадськості по­трібно докласти максимум зусиль щодо профілактики аварій­ності, постійно нагадувати дітям про небезпеку ігнорування пра­вилами дорожнього руху.

У спекотні дні діти не ут­римуються від купання в при­родних водоймищах. Водні пле­са з прохолодою манять їх. Саме в цей час збільшується кількість тих, хто самовільно йде купа­тись і порушує правила поведі­нки на воді, що призводить до трагічних наслідків. Найбільша кількість нещасних випадків зі школярами припадає на вихідні та святкові дні.

Більша частина дітей гине при неорганізованому купанні, місцях, не обладнаних для цього, через невміння плавати, переоцінку своїх фізичних можливостей, незнання особливостей водоймищ, вибраних для купання та використання надувних матраців і автомобільних камер.

Проблемним є також питання поводження дітлахів з вогнем. У деяких сім'ях дорослі розуміють свої помилки лише тоді, коли лихо приходить до їх осель. Тому пильність батьків найнеобхідніша в питанні попередження розведення багаття у лісах, поблизу полів та легкозаймистих матеріалів.

Ми втрачаємо дітей або вони отримують тяжкі ускладнення для здоров'я внаслідок отруєння грибами, рибою, ягодами, плодами, неякісними продуктами харчування.

Успіх нашої спільної робот матиме ефект тоді, коли кожна доросла людина буде уважна до дитини, до її поведінки та проблем.

Неможливо залишити поз увагою також питання вживання дітьми алкогольних напоїв та куріння цигарок.

Відділ освіти звертається до батьків, всіх жителів району бути уважними до кожної дитини, піклуватися про їх здоров'я та життя - щоб після канікул вони повернулися до школі зміцнілі, повні сил і здоров'я.

Районний відділ освіти

Переглядів: 583 | Додав: Світлана_Федорівна | | Рейтинг: 0.0/0