Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 21.09.2019, 18:13

Головна » Архів матеріалів

Вже традиційний день сміху був представлений міні - виставами учнів 6- 8 класів "Язиката Хвеська " та "Вибір невістки". Юні актори чудово справилися з ролями, а глядачі віддячили оплексами та позитивними емоціями.

Просмотров: 157 | Добавил: Світлана_Федорівна | Дата: 01.04.2016 | Комментарии (0)

31 березня в нашій школі почався традиційний місячник благоустрою, який триватиме цілий квітень. А за два дні наші учні впорядкували частину шкільного саду та посадили вічнозелені кущі.

Просмотров: 198 | Добавил: Світлана_Федорівна | Дата: 01.04.2016 | Комментарии (0)

В цей день весняний,
В цей день святковий
Бажаємо щиро, бажаємо радо
Безхмарного неба, сонця в душі,
Здоров'я міцного, дитячого слова,
Натхнення, кохання й краси!
Просмотров: 220 | Добавил: Світлана_Федорівна | Дата: 04.03.2016 | Комментарии (0)

25 лютого учні нашої школи провели лінійку з нагоди дня народження Лесі Українки - нашого національного символу, зразка мужності, нескореності, боротьби та любові до України. На лінійці прозвучали вірші поетеси у виконанні старших та молодших школярів. Діти пройшли дорогами мрій славної Дочки Прометея через перегляд презентації та розповіді про її життєвий шлях.

Просмотров: 188 | Добавил: Світлана_Федорівна | Дата: 25.02.2016 | Комментарии (0)

Герої творять дійсність, герої формують обличчя світу - вчора, сьогодні і завтра, бо вони готові віддати все, і в тому числі своє життя, щоби осягнути свою мету, щоби здійснити свою мрію. У  цей день ми прислухаємося до голосу могил, що об'єднаним могутнім хором  голосів промовляють до нас, живих: "Українці! Будьте гідними! Боріться за своє життя!"

Просмотров: 174 | Добавил: Світлана_Федорівна | Дата: 25.02.2016 | Комментарии (0)

Днями до нашої школи завітав її колишній випускник, нині знаний далеко за межами України - професор, академік Академії наук вищої школи України, заслужений діяч науки і техніки України, кавалер ордена Ярослава Мудрого Михайло Федорович Юрій. Він подарував для шкільної бібліотеки свої книжки.

Просмотров: 154 | Добавил: Світлана_Федорівна | Дата: 11.02.2016 | Комментарии (0)

23 грудня наші восьмикласники, члени учнівського наукового товариства "Розумники й розумниці" Матушевська Ірина, Демків Віталій та Паскар Богдана захищали свої науково - дослідницькі роботи на ІІ етапі конкурсу у номінаціях "Зарубіжна література" та "Біологія". Виступи наших учасників  отримали схвальні відгуки журі, чекаємо остаточних підсумків.

Просмотров: 254 | Добавил: Світлана_Федорівна | Дата: 25.12.2015 | Комментарии (0)

23-24 грудня в нашій школі пройшли новорічні святкування. Крім традиційних персонажів, на святі були помічені Проня Прокопівна, Кайдашиха, Голохвастов, нові українські бабки та сучасні"круті" хлопці та дівчата, що задавали тон всьому дійству.

Також батьки та вихованці й учні нашого НВК висловлююють подяку агрохолдингу "Мрія" за солодкі подарунки.

Просмотров: 191 | Добавил: Світлана_Федорівна | Дата: 25.12.2015 | Комментарии (0)

18 грудня 2015 року, п’ятниця.  Учні Рингацького НВК у святковому передчутті . Всі з нетерпінням чекають приходу Святого Миколая. Чекають не тільки  вихованці дитячого підрозділу «Сонечко», малеча з початкових класів, а й старшокласники. Напевне, це один день в році ,коли вони не хочуть дорослішати, хочуть вірити у казку. У кожному вірші, пісні, у кожній колядці, які виконували наші артисти,відчувалась любов до Святого Миколая. Щирою радістю засвітились оченята дітей, коли Він  з’явився  разом зі своїми Божими слугами. Навіть ворожій силі,яка навідалась на свято та намагалася «почастувати» дітей різками,не вдалося завадити зустрічі з Чудотворцем.

В підсумку вистави Святий Миколай, зворушений побаченим,обдарував усіх присутніх хлопчиків та дівчаток, вихователів та вчителів  солодощами.

З усією теплотою і щирістю вітаємо Вас зі світлим святом зимової казки.

Бажаємо роди ... Читати далі »

Просмотров: 204 | Добавил: Світлана_Федорівна | Дата: 22.12.2015 | Комментарии (0)

З 7 по 11 грудня у нашій школі проходив тиждень права, під час якого діти мали можливість дізнатися щось нове й цікаве. Так, учні 8-9 класів провели турнір юних правознавців, п'ятикласники підготували бібліотечний урок для учнів 1-4 класів "Права дитини", по всіх класах пройшли бесіди та години спілкування на правову тематику.

Просмотров: 228 | Добавил: Світлана_Федорівна | Дата: 16.12.2015 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 19 20 »
«  Вересень 2019  »