Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 25.01.2020, 19:42

Сайт школи села Рингач

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 93
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Профорієнтаційна робота

Пропонуємо Вашій увазі навчальні заклади, де Ви можете здобути професію до воподоби. 

ІНФОРМАЦІЯ

В 2015 році прийом вступників на навчання до вищих навчальних закладів МВС України буде здійснюватись за конкурсом пред’явлених сертифікатів, виданих Українським центром оцінювання якості освіти з української  мови та літератури, історії України та іноземної мови, а також результатами іспиту з фізичної підготовки, який проводитиметься предметними екзаменаційними комісіями вищих навчальних закладів.

Запрошуються юнаки, звільнені в запас Збройних сил України, випускники загальноосвітніх шкіл, технікумів та училищ, які бажають безкоштовно здобути вищу юридичну, економічну, психологічну та військову освіту на повному державному забезпеченні в таких навчальних закладах:

 1.    Національна академія внутрішніх справ  (Київ)

       для слідчих підрозділів

       для підрозділів кримінальної міліції;

              для міліції громадської безпеки.

 2.    Харківський національний університет внутрішніх справ

         для підрозділів кримінальної міліції

         для підрозділів міліції громадської безпеки;

 3.   Одеський державний університет внутрішніх справ

          для підрозділів кримінальної міліції

          для підрозділів міліції громадської безпеки;

          для підрозділів транспортної міліції. 

 4.  Львівський державний університет внутрішніх справ

          для підрозділів кримінальної міліції

          для підрозділів міліції громадської безпеки (м. Івано-Франківськ);

          для слідчих підрозділів.

 5.  Академія внутрішніх справ м. Харків

          військове управління 

          автомобільний транспорт.

6.  Національний університет «Юридична академія України ім. Я. Мудрого»

м. Харків  

          правознавство

7.  Національний університет «Одеська юридична академія»  м. Одеса  

          правознавство

 Детальну інформацію щодо умов вступу до них можна отримати в Новоселицькому РВ УМВС України в Чернівецькій області у секторі кадрового забезпечення за адресами:             м. Новоселиця вул. 28 червня, 7, кабінет 34,  тел. 2-18-67. 

 

Як вибрати професію за темпераментом

  Настав час серйозно замислитися про твою майбутню професію? Батьки хочуть бачити улюблене чадо успішним адвокатом, дід мріє, що ти підеш по його стопах і будеш хірургом. Тебе ж приваблює робота в шоу-бізнесі. Не дивно - це престижно, модно. Але твій кращий друг поступає в кулінарну академію, може продовжити навчання «за компанію»? Можливо, одна з цих професії дійсно підходить тобі. Але як зробити вибір напевно?
   Вибір майбутньої професії залежить від багатьох факторів: від твоїх інтересів, здібностей, затребуваності професії на ринку праці. Але найголовніше - кожна професія висуває свої вимоги до фахівця. Десь є попит на креативні, енергійні уми, іншим же потрібні неквапливі, схильні до глибокого аналізу співробітники. Тип темпераменту значно впливає на вибір майбутньої професії. Яким чином? Спробуємо визначити до якого типу темпераменту, а їх чотири (холерик, сангвінік, флегматик, меланхолік), ставишся ти.

    Любиш труднощі і перешкоди, здатний їх долати красиво, креативно. Часом ти схильний переоцінювати свої можливості, але це не страшно. Ти швидко включаєшся в роботу і завжди все доводиш до кінця. Прагнеш до самостійності і погано підкоряєшся владі. Кажуть, що ти напористий, але недостатньо наполегливий.

ВИСНОВОК: ТИ ХОЛЕРИК.

   Холерики добиваються великих успіхів в тих професіях, де потрібна підвищена концентрація, увага і енергійність. Вони - лідери. Цей тип темпераменту виділяється великою стійкістю до стресів. При необхідності вони вміють швидко відновлювати свої сили. Хронічна втома настане не через обсяг робіт, а через постійну необхідність стримувати свою кипучу енергію. Холерикові протипоказані такі професії, як квітникарство, бібліотекарська справа і бухгалтерський облік.
   Рекомендовані професії : телерепортер, телеведучий, артисти тощо. Для холериків також непогані професії: товарознавець, артист, дипломат, журналіст, постачальник, підприємець, хірург, льотчик, диспетчер, водій, тренер, менеджер, будівельник, режисер, кухар, слідчий, геолог, електрик і т.д.
Серед знаменитих холериків слід відзначити Петра I, А.В. Суворова, А.С. Пушкіна, Д.І. Менделєєва.
Серед однокласників ти виділяєшся високою працездатністю, легко зосереджуєш увагу. Паралельно виконувати кілька справ - простіше простого. Легко загоряєшся новою роботою, але також швидко втрачаєш до неї інтерес. Жодний відповідальний захід не проходить без твоєї участі.
ВИСНОВОК: ТИ САНГВІНІК.

     Сангвінік - природжений керівник. З точки зору підлеглих цей тип є, мабуть, найприємнішим і душевним начальником. Не дивно, подібний темперамент, як правило, характеризує розважливу людину. Його сильна риса - вміння вмовляти і розташовувати до себе. Проте технічні моменти в роботі часто викликають у сангвініків труднощі. Монотонна, конвеєрна, що вимагає постійної уваги робота не для них. Тому професію ткача, діловода, бухгалтера, майстра-годинникаря, радіомонтажника, бібліографа, архівіста, реставратора можна сміливо виключити.
     Рекомендовані професії: менеджер, учитель, лікар, психолог, вихователь, організатор, продавець, офіціант, інженер-технолог і т.д.
    Якщо ти не квапливий у навчанні та повільний у роботі? Успіху ти досягаєш за рахунок завзятості, терплячості. Виконання монотонної роботи - твоя фішка. Якщо тебе не будуть квапити, ти продумаєш всі дрібниці і доведеш справу до ідеалу. Але ти не прагнеш брати на себе обов'язки лідера, тому тебе нерідко називають неініціативним. Збій звичного ритму, зміна обстановки роботи лякають тебе, а суєта може довести до депресії.

ВИСНОВОК: ТИ ФЛЕГМАТИК.

    На перший погляд негативна риса - повільність - робить їх дуже сильними. Здатність флегматиків неквапливо й без паніки проаналізувати становище - незамінна в стресових ситуаціях. Тому з них виходять висококласні економісти, бухгалтери, діловоди. З іншого боку, ця ж сама риса робить неможливою для них кар'єру хірурга і менеджера, але вони прекрасно підійдуть для ролі терапевта та головного бухгалтера. 
     Рекомендовані професії: механік, електрик, інженер, агроном, водій, науковець - ботанік, астроном, фізик, математик.
   Ти - людина настрою. Вчора був здатний звернути гори, а сьогодні тобі лінь вставати з ліжка. Швидко втомлюєшся, важко пристосовуєшся до нового колективу. У роботі тобі необхідна постійна підтримка і регулярний відпочинок. Всі називають тебе неймовірно тонкою і спостережливою людиною, яка здатна помічати в поведінці людей такі деталі, які ті хочуть приховати.

ВИСНОВОК: ТИ МЕЛАНХОЛІК.
    Меланхолікам не слід вибирати роботу, де потрібне постійне спілкування з людьми, так як «спілкування» з комп'ютерами у них виходить набагато краще. Небезпечний такий тип темпераменту і в ролі водія громадського транспорту або монтажника-верхолаза. Характерне їм гальмування нервової системи можуть привести до втрати концентрації, уваги і, як наслідок, надзвичайних ситуацій. Напружена робота лікаря, особливо хірурга, рятувальника, льотчика, диспетчера приведуть меланхоліка до виснаження нервової системи і погіршення здоров'я.
     Рекомендовані професії: педагог, діяч мистецтв, художник, швачка-модельєр, маляр, копіювальник малюнків, композитор, письменник, ветеринарний лікар, геолог, агроном, зоотехнік, бухгалтер, спеціаліст по машинопису, автослюсар, слюсар, токар, радіомеханік і т.д.
    Не важко здогадатися, що серед меланхоліків багато письменників, композиторів, наприклад, А.А. Блок, Н.В. Гоголь, М.Ю. Лермонтов, П.І. Чайковський.
     Чистими холериками або флегматиками люди бувають рідко. Психологи вважають, що людина - це скоріше суміш різних темпераментів з переважанням якогось одного. Питання ким краще бути: сангвініком або меланхоліком - не має сенсу. Так як не буває хороших чи поганих типів темпераменту. Кожен тип психіки більше підходить для одних справ і професій і менше для інших.
   Старшокласники мало замислюються про плюси і мінуси свого темпераменту. І як результат, після отримання диплома, потрапляють в невигідні для них умови. Умови, коли більша і краща частина дня, яку людина проводить на роботі, перетворюється на муку, а решту часу йде на відновлення сил.

 

Форма входу
Хмаринка тегів
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Посилання

Copyright MyCorp © 2020