Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 21.09.2017, 09:44

Головна » 2017 » Лютий » 1 » Вшановуємо Героїв Крут
Вшановуємо Героїв Крут

На вас, завзяті юнаки, Що розлюбили Україну, Кладу найкращої гадки, Мою сподіванку єдину. В вас молода ще грає кров, У вас в думках немає бруду, І в серці гріється любов До обездоленого люду... М.Старицький. 29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва, яку небезпідставно порівнюють зі всесвітньо відомим боєм під Фермопілами, стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії. У нашій школі було проведено годину скорботи: «Крути: і сум, і біль, і вічна слава» Захід проводився з метою ознайомлення школярів з однією із трагічних сторінок історії України, виховання почуття поваги до тих, хто заради незалежності України віддав своє життя. Активну участь в заході брали учні 9 класу, які готували повідомлення про бій під Крутами, декламувала поетичні твори, присвячені юним героям . Наприкінці заходу присутні переглянули відеофільм «Лист без конверта», присвячений воїнам Крут. Була розгорнута тематична виставка: «Волі народної дзвін». Лейтмотивом заходу було проведення паралелі між подвигом героїв Крут та героями АТО. Під час заходу говорилося про необхідність згуртованості народу України. Пам’ять полеглих Героїв вшанували хвилиною мовчання.

Переглядів: 74 | Додав: Світлана_Федорівна | | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2017  »