Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 21.09.2017, 09:39

Головна » 2015 » Жовтень » 28 » Наші юні любителі природи - знову одні з кращих!
Наші юні любителі природи - знову одні з кращих!

16 жовтня 2015 року комунальним закладом «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» було проведено обласний збір юних аграрників, садівників, зоологів-тваринників, квітникарів-дизайнерів

Захід проводився за такими номінаціями: «Аграрництво», «Садівництво», «Зоологія», «Тваринництво», «Квітникарство», «Фітодизайн». До складу журі входили науковці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Придністровської дослідної станції садівництва, Буковинської державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук, представники Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, відділу природи Чернівецького краєзнавчого музею, Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Журі не тільки уважно вислухало дітей, але і надало консультації по  плануванню подальших досліджень, методиках їх проведення, а також звернуло увагу присутніх на те, що старанна праця учнів у трудових об’єднаннях неабияк сприяє отриманню високих результатів.

В номінації «Тваринництво» (ТРЕТЄ місце):

• Мельника Миколу, учня 5 класу Рингацького НВК Новоселицького району, вихованця гуртка «Юний еколог» Новоселицького БДТ ( керівник Остафійчук О.В.);
  • В номінації «Садівництво» (ДРУГЕ місце):

• Паскар Богдану, ученицю 8 класу Рингацького НВК Новоселицького району, слухачку ОЗБШ КЗ ЧОЦЕНТУМ (керівник Остафійчук О.В., наук. консультант Хлус Л.М.).
Переглядів: 139 | Додав: Світлана_Федорівна | | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2015  »