Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 25.11.2017, 00:52

Головна » 2016 » Листопад » 18 » Наші фестивалили
Наші фестивалили

З 8 по 10 листопада у м.Києві під егідою Національного еколого – натуралістичного центру учнівської молоді проходив Всеукраїнський фестиваль «Скарбниця народної духовності: українська паляниця», на якому Чернівецьку область представляли учні Рингацького НВК, яку очолила вчитель біології та екології, директор НВК О.В.Остафійчук.

Учасники фестивалю приїхали з різних куточків України, але всіх їх об’єднала любов до рідного краю, слова, пісні, пошана до нелегкої праці людей села, бажання залишити для нащадків зникаючі обряди та звичаї.

В програмі фестивалю було багато різноманітних цікавих заходів. Наша команда показала регіональний обряд, пов'язаний з природою «Пошиття віночка нареченій із барвінку», де прозвучали буковинські народні обрядові пісні та звичаї; презентувала діяльність Куточка хліба у навчальному закладі та експозицію хлібних виробів. Всі присутні були вражені розмаїттям випічки Буковинського краю, а нашу виставку визнали однією з найкращих. Також команда прийняла участь у конкурсі постерів з теми «Українська паляниця». Організатори фестивалю потурбувалися і про побутові умови учасників, і про їхнє дозвілля. Для них були організовані екскурсії по центру Києва та відвідування Національного театру ім.І.Франка.

А повернулися наші діти з другим та двома третіми місцями, грамотами і подяками та морем позитивних емоцій та вражень.

Переглядів: 50 | Додав: Світлана_Федорівна | | Рейтинг: 5.0/1
«  Листопад 2016  »