Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 21.09.2017, 09:28

Головна » 2017 » Лютий » 7 » Інтегроване заняття у дошкільному підрозділі
Інтегроване заняття у дошкільному підрозділі
Інтегроване заняття з пріоритетом мовленнєвих завдань «Звесели свій рідний край» відбулося 2 лютого у дошкільному підрозділі «Сонечко». Метою було передбачено продовжити знайомити дітей з поняттями «Наша Батьківщина», формувати знання про державні символи: Прапор, Герб, Гімн; перевірити знання дітей про рідний край. Виховувати громадянина своєї держави, любов до рідного краю, шанобливе ставлення до державних символів, повагу до українського народу, гордість за красу і велич нашої Батьківщини. Розгляд ілюстрацій, вірші про символи держави, про багатства та красу рідної країни, рухлива гра «Коло запитань», розповідь вихователя, виконання фізкультхвилинки у формі українського танцю «Це моя країна», творчі ігри «Склади віршик» та «Крісло мрійника», виконання пісні «Усе починається з мами», перегляд пластилінового мультфільму "Молитва за Україну"– все це допомогло збагатити основи дитячих знань про Батьківщину. Заняття закінчилосяся врученням дітьми гостям методичного об’єднання початкових класів та директору НВК в подарунок сувеніри «Голуб миру» з найкращими побажаннями миру нашій землі. Дитячі серденька, Та щирі в них чуття, Любити Україну, Будуть ціле життя.
Переглядів: 54 | Додав: Світлана_Федорівна | | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »