Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 23.10.2017, 07:07

Головна » 2015 » Квітень » 8 » Гості з "повними жменями щастя"
Гості з "повними жменями щастя"

7 квітня, на велике християнське свято Благовіщення, до нашої школи завітали гості з Тернополя:   Ольга Богданівна Юрій, дружина Сергія Ілліча Юрія, ректора Тернопільського національного університету, колишнього випускника нашої школи, та  Марія Йосипівна Баліцька, член Національної спілки письменників України, поетеса, піснярка, журналістка, меценатка.

Ольга Богданівна розповіла, з яким особливим трепетом її покійний чоловік згадував свою батьківську хату, школу та вчителів, стежини, де пройшли його важкі, але такі гарні юнацькі роки, та подарувала у шкільну бібліотеку книгу «Ректор і університет» .

Марія Йосипівна запросила у захоплюючу поетичну та пісенну подорож нашою Україною. Поетеса, залюблена у красу довкілля, серед друзів якої і весела ластівка, і працьовита бджілка, і сірий журавель , по –материнськи вчила юних читачів за будь-яких умов залишатися собою, завжди робити добро, несхитно вірити у справедливість Законів Всесвіту, пам’ятаючи: що людина сіє – те й пожинає.  Емоційна, доброзичлива та позитивна, Марія Йосипівна навчила дівчаток співати надзвичайної пісні про Діву Марію,  провела спонтанний конкурс читців поезій Шевченка, учасникам якого подарувала свої збірки, та залишила на згадку шкільній бібліотеці свої твори з надзвичайними автографами.

Є щастя і земне, і піднебесне,-

Як цвіт лілеї й жайвора пісні.

Якщо життям іде людина чесно,

Тоді щасливі в неї усі дні.

Переглядів: 171 | Додав: Світлана_Федорівна | | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2015  »