Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 25.11.2017, 00:57

Головна » 2016 » Листопад » 29 » Доторкнутися до Легенди
Доторкнутися до Легенди

27 листопада у переддень ювілею нашого славного співака Назарія Яремчука учні 3 - 9 класів здійснили поїздку до Вижниці та Берегомета.

Своїми враженнями від подорожі поділилася учениця 7 класу Андрійчук Валерія:

У неділю ми побували у будинку - музеї Назарія Яремчука у місті Вижниця. Сестра Назарія Катерина Назарівна з трепетом та сумом розповіла нам про його дитячі роки, про перші успіхи у співочій кар'єрі. А чи знали ви, що першою сценою Назарія був маленький майданчик у кімнаті, де починався хід на горище? Катерина Назарівна розповіла нам про свого видатного брата, всю їхню співучу родину - Дмитра, Назарія та Марічку, а ще подарувала з їх сімейного гнізда афішу та рекламні проспекти. На прощання ми всі разом з Хазяйкою дому заспівали славетну "Червону руту".

Переповнені емоціями, ми продовжили нашу подорож до Вижницького національного парку, що знаходиться у м.Берегомет. Особливо всіх вразив музей "Чотири пори року". Ми ніби повернули назад календар. А ще були надзвичайні світлові ефекти, що супроводжувалися голосами тварин та співом птахів. Ну, і, звичайно, всі захотіли пролізти у таємничу печеру! А ще ми побачили рідкісні дерева та побували біля вольєрів, де комфортно себе почували фазан, сова, кролики, вепри і сором'язлива пара оленів.

Також ми відвідали заповідне  урочище Сухе, де живе самка зубра Марта. Вона була в доброму настрої і прийшла до нас "поспілкуватися".

Нам всі дуже сподобалася екскурсія, і ми хочемо знову там побувати! Раджу всім обов'язково туди з'їздити -  не пожалкуєте! Буде і красиво, і кльово, і пізнавально!

Переглядів: 65 | Додав: Світлана_Федорівна | | Рейтинг: 5.0/1
«  Листопад 2016  »